Silah Sesleri

Eğlence Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.2 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma webdeveloperlv
Silahlar sizin özel ilgi alanınıza giriyorsa bu program sayesinde sahip olduğunuz özelliklere de hayran kalacaksınız demektir.

Silah kimileri için sadece bir zevk olmakla birlikte kimileri için de bir yaşam tarzını oluşturmaktadır. Bu harika program sayesinde en sevdiğiniz marka ve çeşitli ülke yapımı olan silah seçenekleri ile gerçeğine son derece yakın sesler sizin elinizde olacak. Bu program sayesinde sahip olacağınız sesler sizi ve arkadaşlarınızı şok edecek cinste gerçeklik içeriyor. Telefonunuzun ses kapasitesi de yüksek ve kaliteli ise bu program ile gerçekten birçok silaha aynı anda sahip olma ayrıcalığına sahip olacaksınız.

Bu programı arkadaşlarınıza şaka yapmak ya da onlar ile eğlenmek için başarı ile kullanabilirsiniz. Bu programdan çıkan silah seslerini duyduklarındaki yüz ifadeleri emin olun hafızanıza kazınacak. Program içerisinde Kalaşnikof- AK 47, otomatik tüfek -M16, ikinci dünya savaşında Almanlar tarafından kullanılmış olan makineli tüfek MG 42, Avusturya yapımı Glock 17 ve büyük kalibreli bir çok bilindik silah çeşidi de bulunmaktadır. 

Silahlar ile az da olsa ilgisi olan insanların sürekli kullanacağı ve kullandıkça zevk alacağı harika bir program. Programın size sunduğu ses kalitelisini ve kullanması fazlası ile kolay menüsünü gördükten sonra elinizden düşüremeyeceğiniz bir program olacak. Bu harika programa hemen sahip olmak istiyorsanız hemen indirin ve programı kullanıp ince özelliklerini keşfetmeye hemen başlayın. Hadi zaman kaybetmeyin. 

Silah Sesleri indir